Erkek Arkadaşımın Boyu Benden Kısa


3
Erkek Arkadaşımın Boyu Benden Kısa

Daha çok kızların sorun ettiği şeylerden biri olan sevgilimin boyu benden çok kısa durumu. Çoğu kız bu durumun anormal olduğunu düşünüyor. Hatta siz de muhtemelen bu durum kafanıza takıldığından dolayı erkek arkadaşımın boyu benden kısa yazarak buraya ulaştınız. Peki bu durum sorun oluşturur mu.

Uzun yıllardan beri tanıdığınız ve size değer verdiğine inandığınız ve hissettiğiniz birinin boyunun kısa oluşu sizi ne kadar etkiler. Birinin boyunun sizden kısa oluşu bir sorun mu? Bu tür durumları daha çok kızlar, erkek arkadaşlarını kendi arkadaşları ile ya da ailesinden birileri ile tanıştırdığında yaşıyor.

Sevgilimin Boyu Benden Kısa

Eğer karşınızdaki kişi yani eğer ki sevgilinize güveniyorsanız, iyi anlaşıyorsanız boyunun uzun oluşu ya da kısa oluşuna takılmayın. İnsanlara bakacak olursanız herkesin hatalarını ya da eksikliklerini konuşurlar. Fakat kendi eksiklikleri ya da hatalarına asla değinmezler.

Çevrenizdeki arkadaşlarınızdan biri, -boyu kısaymış veya -aaa senden çok kısa gibi yorumlar yapabilir. Fakat boy konusu çok fazla düşünülecek ya da takıntı yapılacak bir durum değildir.

Erkek Arkadaşımın Boyu Benden Kısa Konusu ile Alakalı Bazı Yorumlar

“Erkek arkadaşımın boyu benden biraz kısa ve ben bunu dert etmiyorum ama arada aklıma geliyor uzun olsa daha iyi olurdu ve ben bunu ona söyleyemiyorum. Ne Yapmalıyım?”

Benim boyum 1.75 onun boyu ise 1.60 falan. Benim arkadaşlarım hep alay ediyor, onun arkadaşları da benzer şekilde dalga geçiyorlarmış. İyice bunalıma girdim ne yapmalıyım?

Muhtemelen bu tür konulara takılıyorsanız daha yaşınız çok gençtir ve aşk denen şeyin tam olarak ne olduğunu anlamamışsınızdır. Eğer bu durumu kendinize çok dert ediniyorsanız erkek arkadaşınıza kalbini kırmadan söylemenizi tavsiye ederiz. Çünkü böyle basit bir konuya dahi takılıyorsanız ilerleyen süreçte çok daha şiddetli kavgalar yaşayabilirsiniz.


Like it? Share with your friends!

3

One Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Bende bu durumu çok dert ediyordum fakat eşimin boyu benden 5cm kadar kısa. İnsanlar saçma sapan dalga geçip hiç olmayacak insanlarla evleniyorlar. Siz kim kalbinize dokunuyorsa onunla olun ve hayatınızı onunla birleştirin. Olay boyda falan değil olay kalpte bitiyor. Eğer sizin aklınıza böyle saçma şeyler takılıyorsa zaten siz o kişiyi sevmiyorsunuz demektir.