Kankaya Uzun Doğum Günü Mesajı


4
Kankaya Doğum Günü Mesajları

Kankaya gönderebileceğiniz doğum günü mesajları uzun mesaj arıyorsanız doğru yerdesiniz. En iyi arkadaşınızın yani kankanızın doğum günüyse ona özel hiç bir yerde olmayan doğum günü mesajı göndermeniz gerekir. En içten duygularınızın yer aldığı bir mesaj göndermek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Bu başlıkta kankanıza gönderebileceğiniz en güzel doğum günü mesajlarını sıraladık. Aralarından beğendiklerinizi doğum günü olan en iyi arkadaşınıza gönderebilirsiniz.

Kanka Ne Demek?

Öncelikle kanka nedir ve ne anlama gelir ona değinelim. Kanka’nın TDK’da bir anlamı yoktur çünkü Türkçe’de bir karşılığı yoktur. Fakat bilinen anlamıyla en iyi arkadaşlara denir. Samimi arkadaşlar birbirlerine kanka diye seslenir telefon numaralarını da yine kanka diye kaydederler.

Hiçbir Yerde Olmayan Doğum Günü Mesajları

Doğum günü mesajı gönderirken dikkat edilmesi gereken unsurlardan biri de hiçbir yerde olmaması. Çünkü direkt doğum günü mesajları yazıp aratarak aldığınız mesajları gönderdiğiniz kişi de biliyor olabilir. Bunun yerine daha farklı sms’ler gönderebilirsiniz. Örnek verecek olursak buradaki sözlere bakarak yeni bir doğum günü mesajı oluşturabilirsiniz.

Kankaya Özel Anlamlı Doğum Günü Mesajları Uzun 2021 SMS Listesi

1. Erkek Kankaya Doğum Günü Mesajı

Anlamlı doğum günü mesajı arayanlar buradaki mesajları gönderebilirler. İsterseniz fotoğrafı telefonunuza yükleyip görsel olarak isterseniz de güzel doğum günü mesajlarını kopyalayarak gönderebilirsiniz.

Kankaya Özel Doğum Günü Mesajları

Gerçek dostluğun ne olduğunu senden öğrendim. Doğum günün kutlu olsun kanka. Her zaman yanında olacağım.

Kankama Doğum Günü Mesajı

Gerçek arkadaşlık denilince aklıma gelen ilk kişi sensin. Doğum günün bütün sevdiklerinle ve mutlulukla geçsin kankam, Mutlu yıllar.

Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Arkadaş dediğin kış ortasında yaz getiren, dost çöl ortasında suyunu paylaşana denir. Nice mutlu yaşlara kanka.

Kankaya Samimi Doğum Günü Mesajı

Çok süslü sözlere gerek yok, seni kardeşim kadar severim bilirsin. Doğum günün kutlu olsun.

2. Kız Kankaya Doğum Günü Mesajı

Kız Kankaya Doğum Günü Mesajları

Kız kankalarınıza gönderebileceğiniz doğum günü mesajları için aşağıdaki güzel doğum günü mesajını kullanabilirsiniz.

Kız En iyi arkadaşa doğum günü mesajı

Kalbin, hangi güzel şey için atıyorsa, yeni yaşın sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun.

Pastanın etrafında en sevdiklerin olsun, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında en güzel hayallerin olsun. Doğum günün kutlu olsun kanka.

Dostlarına yaydığın sevinç bugün sana geri dönsün. Mutlu dolu bir gelecek ve huzur dilerim. Doğum günün kutlu olsun kankam.

Senin gibi özel bir arkadaş sadece bugün değil, her gün tüm harika nimetleri hak ediyor! Doğum günün kutlu olsun Tüm dileklerin gerçekleşeceği bir yıl olsun canım kankam.

En iyi arkadaşım olduğun için çok şanslıyım. Doğum gününün tadını çıkar. Sağlıklı uzun ömürlü yılların olsun kankam.

Yanındaki herkesi mutlu ediyorsun, senin de yeni yaşında hep mutlu olman dileğiyle kanka, doğum günün kutlu olsun.

Doğum günü mesajı gönderirken içinizden geldiği şekilde mesajlar göndermenizde fayda var. Çünkü sevdiğiniz bir arkadaşınıza ne kadar değer verdiğinizi kendi kelimeleriniz ile anlatırsanız arkadaşınız sizi daha iyi anlayacaktır.


Like it? Share with your friends!

4

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir